Algas kampaania „Parima ujumisoskusega klass” 2019

Meil on rõõm teatada, et alates 8. maist kuni 10. juunini olete oodatud osa võtma kampaaniast “Parima ujumisoskusega klass”, mille eesmärgiks on motiveerida õpilasi ujuma õppima ja juhtida tähelepanu ujumisoskuse olulisusele.

Kampaanias osalemiseks ja auhindade võitmiseks tuleb ujumisõpetajal klassi õpilaste ujumisoskust kontrollida ning tulemused kampaanialehel mugavalt registreerida.

Vaata täpsemalt, mis on ujumisoskus ja juhiseid ujumisoskuse saavutamiseks. Pane  osaleva klassi tulemused kirja ujumisklassi kampaanialehel https://www.kooliujumine.ee/ujumisklass/.

Kampaanialehelt saad õpilastele välja printida ka diplomid ja täpsemat infot auhindade kohta.

Samuti kutsume õpetajaid oma kooli lapsi ujumismärgiga premeerima ja vastavalt iga õpilase saavutusele või oskusele õpilasele tagasisidet andma. Telli ujumismärgid tellimusvormi kaudu siit.

KAMPAANIAAUHINNAD

Meie head koostööpartnerid, kes väärtustavad laste ujumisoskust on pannud osalevatele õpilastele ja õpetajatele välja hulgaliselt ahvatlevaid auhindu.

Kaks peaauhinda loosime välja kõikide „parima ujumisoskusega klassi” kampaanias osalevate klasside vahel ning kaks auhinda läheb ka peaauhinna võitnud klasside õpetajatele.

 Lisaks auhindu õpetajatele – loosime välja kõigi osalenud klasside õpetajate vahel:

Nädala auhindade loosimised – 21.05; 28.05; 04.06 ja 10.06  – loosime välja kõigi osalenud klasside vahel igal nädalal:

Kampaania on alanud ja kestab 10. juunini 2019.

Tee kindlaks, milline on Sinu klassi laste ujumisoskus  ja osale suurepäraste auhindade loosimises!

Lisa kommentaar