Kampaanias osalevad klassid:

(NB! Uuendame seda nimekirja iga paari päeva tagant. Kui sa kohe peale registreerumist enda kooli/klassi siit nimekirjast ei leia, siis järelikult pole me seda nimekirja veel uuendada jõudnud 🙂 )

2019 kampaanias osalenud klassid:

Kohtla- Järve Tammiku Põhikool 9c
Kohtla- Järve Tammiku Põhikool 9a – iga õpilane võitis omale SK Nord ujumismütsid 10.06
Siimusti Lasteaed-Algkool 3-klass
Kohtla- Järve Tammiku Põhikool 6b
Võru Kesklinna Kool 3.b
Lümanda Põhikool 3 -klass
Kadrina Keskkool 3a tütarlapsed
Tallinna Laagna Gümnaasium 3B
Laulasmaa Kool 3A
Laulasmaa Kool 3B – iga õpilane võitis omale Arena ujumisprillid 04.06
Laulasmaa Kool Klooga Koolimaja 3 kl.
Kohtla-Nõmme Kool 3
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 2a
Leisi Keskkool 1.klass
Abja Gümnaasium 3 – iga õpilane võitis omale Arena ujumisprillid 10.06
Kostivere Kool 3
Tallinna Kesklinna Vene gümnaasium 3d – iga õpilane võitis omale Arena ujumisprillid 28.05
Tallinna Kesklinna Vene gümnaasium 3c
Gustav Adolfi Gümnaasium 3a
Tallinna 21 Kool 3d
Tallinna 21 Kool 3a
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 3a
Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 3b
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
Tallinna Reaalkool 3a27
Vanalinna Hariduskolleegium 3T
Tallinna Inglise Kolledž 3k
Tallinna Inglise Kolledž 3A – iga õpilane võitis omale Arena ujumismütsid 04.06
Tallinna Prantsuse Lütseum 3a
Kadrina Keskkool 5a tütarlapsed – iga õpilane võitis omale SK nord ujumismütsid 04.06
Kadrina Keskkool 5d tütarlapsed
Kadrina Keskkool 4a tüdrukud
Laagri Kool 6.a – iga õpilane võitis omale Arena ujumismütsid 21.05
Laagri Kool 8T
Laagri Kool 1.d
Tallinna Reaalkool 3b
Jakob Westolmi Gümnaasium 3c
Kaarli Kool 3a
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d
Sakala Eragümnaasium 3a
Püha Miikael Kool 3t
Püha Miikaeli Kool 3p
Tallinna Toomkool 3p
Vanalinna Hariduskolleegium 3p
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
Tallinna Prantsuse Lütseum 3b
Haabneeme kool 4.b
Laagri Kool 5.c – tervele klassile Kadarbiku smuutid 10.06
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3G – iga õpilane võitis omale SK Nord ujumismütsid 28.05
Laagri Kool 3.c
Laagri Kool 4.c
Laagri Kool 7.a
Laagri Kool 8.s
Paldiski Põhikool 3 – iga õpilane võitis omale SK Nord ujumismütsid 21.05
Laagri Kool 7.c
Laagri Kool 5.b
Laagri Kool 6.c
Voore Põhikool 2-3 klass
Järveküla kool 3e
Audentese Erakool 2a
Audentese Erakool 3a
Audentese Erakool 3c – iga õpilane võitis omale Arena ujumismütsid 10.06
Jüri Gümnaasium 3.d
Tallinna Juudi Kool 3b
Tallinna Laagna Gümnaasium 4c – tervele klassile Kadarbiku smuutid 10.06
Juudi Kool 3a
Tallinna Südalinna Kool 3c
Tallinna Südalinna Kool 3a
Gustav Adolfi Gümnaasium 3d
Tallinna 21 Kool 3 c
Tallinna 21 Kool 3b
Loksa Gümnaasium 7A
Loksa Gümnaasium 3A – iga õpilane võitis omale SK Nord ujumismütsid 28.05
Laagri Kool 3.b
Loksa Gümnaasium 5A
Vääna Mõisakool 3 klass
Audentese Erakool I klass
Loksa Gümnaasium 3B
Vaeküla Kool 7
Muuga- Laekvere Kool 2.klass
Kuressaare Vanalinna Kool 3.a
Kuressaare Vanalinna Kool 3. b
Tallinna Humanitaargümnaasium 3A
Tallinna Humanitaargümnaasium 3b
Tallinna Humanitaargümnaasium 3 c
Tallinna Humanitaargümnaasium 3d
Tallinna Ühisgümnaasium 3C
Vaida Põhikool 3.
Tallinna Ühisgümnaasium 3a
Järveküla kool 3d
Järveküla kool 7b
Muraste Kool 3a
Muraste Kool 3b
Muraste Kool 4a

2018 kampaanias osalenud klassid:

Paikuse Põhikooli 3C klass –  iga õpilane võitis Arena ujumisprillid 4 juunil.
Kadrina Keskkooli 6A klass
Kadrina Keskkooli 5B klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 23. aprillil.
Käina Kooli 2. klass
Lustivere Põhikooli 3. klass – iga õpilane võitis Arena ujumismütsi 28. mail.
Haapsalu Linna Algkooli 2A klass
Haapsalu Linna Algkooli 2B klass – iga õpilane võitis Arena ujumisprillid 23. aprillil.
Laagri Kooli 5C klass
Kadrina Keskkooli 5C klass
Laagri Kooli 7T klass
Krootuse Põhikooli 1. ja 2. klass
Abja Gümnaasiumi 3. klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 21. mail.
Meremäe Kooli 6. klass
Saku Gümnaasiumi 7B klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 7. mail.  Võitsid peaauhinda, Tervise Paradiisi veekeskuse 3 tunni pääsmed tervele klassile. 
Kadrina Keskkooli 9 BC klass
Kadrina Keskkooli 9A klass
Viljandi Jakobsoni Kooli 2C klass – iga õpilane võitis Arena ujumismütsi 21. mail.
Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli 4 C klass 
Tallinna Euroopa Kooli 3 A klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 14. mail.
Tallinna Euroopa Kooli 4 A klass
Surju Põhikooli 3 klass
Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi 7 klass – iga õpilane võitis Arena ujumismütsi 30. aprillil.
Laagri Kooli 5 D klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 30. aprillil.
Järveküla kooli 6 A klass – iga õpilane võitis Spordiklubilt Nord ujumismütsi 7. mail.
Järveküla kooli 6 B klass
Järveküla kooli 2 E klass
Leisi Keskkooli 3 klass
Räpina Ühisgümnaasiumi 4 A klass iga õpilane võitis Arena ujumismütsi 14. mail.
Räpina Ühisgümnaasiumi 4 B klass
Võru Kesklinna Kooli 3 B klass
Osula Põhikooli 3 klass
Laagri Kooli 3 D klass
Laagri Kooli 5 C klass
Võru Kesklinna Kooli 3 A klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 4 C klass
Järveküla kooli 2 C klass
Võru Kesklinna Kooli 3 C klass
Varbola Lasteaed-Algkooli 3 klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 5  klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 3 A klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 3 B klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 3 C klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 28. mail

Laagri Kooli 4 C klass
Laagri Kooli 6 C klass
Laagri Kooli 4 B klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 11 juunil.
Laagri Kooli 5 A klass
Laagri Kooli 6 B klass
Laagri Kooli 6 D klass
Leisi Keskkooli 2 klass
Rocca al Mare Kooli 3 B klass
Rocca al Mare Kooli 3 A klass
Järveküla Kooli 2 A klass
Järveküla Kooli 3 A klass
Järveküla Kooli 3 B klass
Järveküla Kooli 3 C klass
Järveküla Kooli 4 B klass
Järveküla Kooli 5 A klass
Järveküla Kooli 5 B klass
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 5 A klass – iga õpilane võitis Spordiklubilt Nord ujumismütsi 11.juunil.
Paide Ühisgümnaasiumi 3 B klass
Laagri Kooli 4 A klass – võitsid peaauhinda, Atlantis H2O Aquapark veekeskusesse 3 tunni pääsmed tervele klassile. 
Valtu Põhikooli 2 klass
Narva Kesklinna Gümnaasiumi 2 E klass
Rocca al Mare Kooli 4 A klass
Rocca al Mare Kooli 4 B klass
Rocca al Mare Kooli 4 C klass
Rocca al Mare Kooli 3 C klass
Jüri Gümnaasiumi 8 A klass
Jüri Gümnaasiumi 7 A klass
Jüri Gümnaasiumi 6 C klass
Jüri Gümnaasiumi 5 B klass
Jüri Gümnaasiumi 8 D klass – iga õpilane võitis Kadarbiku mahla 4 juunil.
Leisi Kesakkooli 4 klass
Audentese Erakooli 1 klass
Laagri kooli 3 B klass
Kuressaare Gümnaasiumi 3 A klass
Kuressaare Gümnaasiumi 3 B klass
Kuressaare Gümnaasiumi 3 C klass
Kuressaare Gümnaasiumi 3 D klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 6 A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 6 B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 5 A klass
Haabneeme kooli 4 C klass
Haabneeme kooli 4 B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 5 B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 5 C klass
Kunda Ühisgümnaasiumi 9 klass
Kuusalu Keskkooli 6 A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 8 A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 8 B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 7 A klass

 

 

2017 kampaanias osalenud klassid:

Võru Kesklinna Kooli 3A klass
Kadrina Keskkooli 9A klass
Kadrina Keskkooli 8A klass
Tabasalu ühisgümnaasiumi 3A klass – võitis loosiga kasti Bambona puuvilju 17. aprillil.
Abja Gümnaasiumi 4. klass – võitis loosiga kasti Bambona puuvilju 24. aprillil.
Abja Gümnaasiumi 5. klass
Abja Gümnaasiumi 6. klass
Rocca al Mare kooli 4C klass
Tabasalu ühisgümnaasiumi 3B klass
Tabasalu ühisgümnaasiumi 3C klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 5A klass
Rocca al Mare kooli 6C klass
Rocca al Mare kooli 5C klass
Kadrina Keskkooli 5A klass
Rakvere Põhikooli 4. klass
Leisi Keskkooli 2. klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 5C klass – võitis loosiga ujumismütsid Sportlandilt ja Arenalt.
Rocca al Mare kooli 4B klass
Türi Põhikooli 3C klass
Retla-Kabala kooli 4. klass – võitis loosiga kasti Bambona puuvilju 8. mail.
Vihasoo Lasteaed-Algkool 1.-3. liitklass
Rocca al Mare kooli 3A klass
Tamsalu Gümnaasiumi 6. klass
Valtu Põhikooli 2. klass
Valtu Põhikooli 3. klass
Kadrina Keskkooli 8B klass
Tabasalu Ühisgümnaasiumi 5D klass
Tabasalu Ühisgümnaasiumi 5A klass
Jüri Gümnaasiumi 5A klass
Jüri Gümnaasiumi 8A klass
Jüri Gümnaasiumi 2E klass
Leisi Keskkooli 3. klass
Vihasoo Lasteaed-Algkooli 4.-6. liitklass
Jüri Gümnaasiumi 4D klass
Kadrina Keskkooli 4B klass
Kadrina Keskkooli 3A klass – võitis loosiga ujumisprillid Sportlandilt ja Arenalt 8. mail.
Kadrina Keskkooli 3D klass
Tallinna Laagna Gümnaasiumi 5B klass
Neeme kooli 2. klass
Jüri Gümnaasiumi 4A klass
Jüri Gümnaasiumi 8B klass
Kuusalu Keskkooli 3A klass
Saue Gümnaasiumi 4C klass
Rocca al Mare kooli 5B klass
Rocca al Mare kooli 4A klass – võitis loosiga kasti Bambona puuvilju 15.mail.
Saue Gümnaasiumi 4B klass
Kuusalu Keskkooli 2B klass
Kuusalu Keskkooli 2A klass
Kuusalu Keskkooli 1A klass
Kuusalu Keskkooli 2B klass
Saue Gümnaasiumi 3A klass
Saue Gümnaasiumi 2C klass
Saue Gümnaasiumi 4D klass
Saue Gümnaasiumi 3D klass
Laagri Kooli 6T klass – võitis loosiga kasti Bambona puuvilju 22.mail.
Saue Gümnaasiumi 3B klass
Kuusalu Keskkooli 5A klass
Kuusalu Keskkooli 2D klass
Kuusalu Keskkooli 1C klass
Kuusalu Keskkooli 3B klass
Kuusalu Keskkooli 2C klass
Saue Gümnaasiumi 3E klass
Saue Gümnaasiumi 2E klass
Järveküla kooli 2C klass
Järveküla kooli 1E klass
Järveküla kooli 1D klass
Rocca al Mare kooli 4B klass
Jüri Gümnaasiumi 5B klass
Laagri Kooli 4C klass
Paide Gümnaasiumi 5A klass
Laagri Kooli 4D klass
Saue Gümnaasiumi 3C klass
Järveküla kooli 6A klass
Järveküla kooli 5B klass
Järveküla kooli 5A klass
Järveküla kooli 4B klass
Järveküla kooli 4A klass – võitis loosiga ujumismütsid Sportlandilt ja Arenalt 22. mail.
Järveküla kooli 3B klass
Järveküla kooli 3A klass
Järveküla kooli 2B klass
Järveküla kooli 2A klass
Järveküla kooli 1A klass
Järveküla kooli 1B klass
Järveküla kooli 1C klass
Audentese erakooli 1B klass
Paide Gümnaasiumi 3A klass
Kuusalu Keskkooli 4A klass
Kuusalu Keskkooli 4B klass
Viimsi Kooli 4D klass
Viimsi Kooli 4A klass
Viimsi Kooli 4B klass
Viimsi Kooli 4C klass
Haabneeme Kooli 4A klass
Haabneeme Kooli 4B klass
Haabneeme Kooli 4C klass
Haabneeme Kooli 4D klass
Audentese Erakooli 3B klass
Paide Ühisgümnaasiumi 4A klass
Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi 4A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 6A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 7A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 8A klass
Rocca al Mare kooli 2A klass
Rocca al Mare kooli 2B klass
Rocca al Mare kooli 6B klass
Rocca al Mare kooli 3C klass
Rocca al Mare kooli 2C klass
Rocca al Mare kooli 3B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 5B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 5A klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 6C klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 6B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 7B klass
Tallinna Nõmme Põhikooli 8B klass