Täna toimus „Parima ujumisoskusega klass“ kampaania teine loosimine

Täna toimus „Parima ujumisoskusega klass“ kampaania teine loosimine. Tallinna Kesklinna Vene gümnaasiumi 3D klassi iga ujumisoskuse proovile pannud õpilane võitis omale ujumistarvete veebipoest Proswim.ee poolt välja pandud ujumisprillid. Loksa Gümnaasiumi 3A klassi õpilased ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 3G klassi õpilased võitsid igale õpilasele Spordiklubi Nord Ujumismütsid.

Eelmisel nädalal naeratas loosiõnn Laagri Kooli 6A klassi õpilastele ja Paldiski Põhikooli 3 klassi õpilastele, kes võitsid ujumismütsid veebipoest Proswim.ee ja Spordiklubilt Nord.

Palju õnne võitjatele!

Hetkeseisuga on „Parima ujumisoskusega klass” kampaanias osalemas 73 klassi 35-st koolist.

Oma ujumisoskuse saab proovile panna igaüks ning kahe nädala jooksul saavad põhikoolide klassid veel oma tulemused kampaanialehele registreerida.

Kõikide osalejate vahel loositakse 11.06.2019 välja kaks peaauhinda, milleks on veekeskuse pääsmed võitja klassi õpilastele ning nendega kaasa minevatele õpetajatele. Lisaks loositakse kõikide osalevate klasside õpetajate vahel välja auhinnad Kalev Spa Veekeskuselt (saunaoaasi kinkepiletid) ning Tervise Paradiisi veekeskuse külastus kahele ning Laulasmaa Spa vee-ja saunakeskuse päevane perepilet. Kampaania peaauhinnad on välja pannud Pärnus asuv Tervise Paradiisi Veekeskus ja Tallinnas asuv Kalev Spa Hotell & Veekeskus.

Järgmine vaheloosimine toimub juba 04.06.2019 – püsige lainel!

Lisa kommentaar