Täna toimus „Parima ujumisoskusega klass“ kampaania kolmas loosimine

Täna toimus „Parima ujumisoskusega klass“ kampaania kolmas loosimine. Tallinna Inglise Kolledži 3A klassi iga ujumisoskuse proovile pannud õpilane võitis omale ujumistarvete veebipoest Proswim.ee poolt välja pandud Arena ujumismütsid ning Laulasmaa Kooli 3B klassi õpilased ujumisprillid. Kadrina Keskkooli 5A klassi tütarlapsed võitsid omale Spordiklubi Nord ujumismütsid.

Esimesel nädalal naeratas loosiõnn Laagri Kooli 6A klassi õpilastele ja Paldiski Põhikooli 3 klassi õpilastele, kes võitsid ujumismütsid veebipoest Proswim.ee ja Spordiklubilt Nord. Eelmisel nädalal naeratas loosiõnn Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi 3D klassile, Loksa Gümnaasiumi 3A klassile ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 3G klassi õpilastele.

Palju õnne võitjatele!

Hetkeseisuga on „Parima ujumisoskusega klass” kampaanias osalemas 81 klassi 39-st koolist.

Oma ujumisoskuse saab proovile panna igaüks ning ühe nädala jooksul saavad põhikoolide klassid veel oma tulemused kampaanialehele registreerida.

Kõikide osalejate vahel loositakse 11.06.2019 välja kaks peaauhinda, milleks on veekeskuse pääsmed võitja klassi õpilastele ning nendega kaasa minevatele õpetajatele. Lisaks loositakse kõikide osalevate klasside õpetajate vahel välja auhinnad Kalev Spa Veekeskuselt (saunaoaasi kinkepiletid) ning Tervise Paradiisi veekeskuse külastus kahele ning Laulasmaa Spa vee-ja saunakeskuse päevane perepilet. Kampaania peaauhinnad on välja pannud Pärnus asuv Tervise Paradiisi Veekeskus ja Tallinnas asuv Kalev Spa Hotell & Veekeskus.

Järgmine vaheloosimine toimub juba 10.06.2019 – püsige lainel!

Lisa kommentaar