Lõppes kampaania “Parima ujumisoskusega klass” ning selgusid peaauhindade võitjad

Lõppes kampaania “Parima ujumisoskusega klass” ning selgusid peaauhindade võitjad.

Kampaania toimus 08.05.–10.06. 2019 ja selles osales 1783 õpilast 43-st koolist üle Eesti.

Kampaania eesmärgiks oli motiveerida õpilasi ujuma õppima, teadvustada ujumisoskuse vajalikkust ja selgitada, mida tähendab ujumisoskus. Kampaanias osalemiseks tuli oma klassi õpilastega ujuma minna ja kontrollida, kui paljud lapsed suutsid sooritada ujumisoskuse kompleksharjutuse.

Ujumisoskuse kompleksharjutus kõlab järgnevalt: Hüppa sügavasse vette, uju 100 m rinnuli asendis, sukeldu, too käega põhjast ese, püsi paigal puhates ja asendeid vahetades kolm minutit, uju seejärel 100 m selili asendis ja välju veest.

Kampaanias osales 94 klassi 43-st koolist üle Eesti. Tervelt 1783-st õpilasest, 90,75 %, kes proovisid ujumisoskuse kompleksharjutust teha, said sellega edukalt hakkama. Neid klasse, kus terve klass proovis kompleksharjutusi teha ja kus kõik õpilased sellega ka edukalt hakkama said, oli see aasta lausa 29!

Kõigi kampaanias osalenud klasside seast loosisime peaauhindade võitjad, kelleks osutusid:

  • Tallinna Prantsuse Lütseumi 3 A klass, kes võitis Kalev Spa Hotell & Veekeskuse pääsmed tervele klassile + kahele ujumisõpetajale Ene Kivetile ja Katrin Arrule.
  • Haabneeme Kooli 4 B klass, kes võitis Tervise Paradiisi spaa-hotell & veekeskuse 3- tunni pääsmed tervele klassile + kehalise kasvatuse õpetajale Bert Tippile.

Oleme tänulikud kõigile õpetajatele, kes lastele ujumisoskuse sõnumit jagasid ja klassid kampaaniasse kirja panid. Kõigi osalenud klasside õpetajate vahel läks loosi Tervise Paradiisi veekeskuse kolm perepääset. Laulasmaa Spa sauna- ja veekeskuse päevane perepääse ning Kalev Spa Hotell & Veekeskuse kolm saunaoaasi kinkekaarti.

Õpetajatest osutusid võitjateks:

  • Ene Kivet (Gustav Adolfi Gümnaasiumi ujumisõpetaja) võitis Kalev Spa veekeskuse saunaoaasi kinkekaardi.
  • Sille Kanter (Laagri Kooli õpetaja) võitis Kalev Spa veekeskuse saunaoaasi kinkekaardi.
  • Maiu Herzmann (Järveküla Kooli ujumisõpetaja) võitis Kalev Spa veekeskuse saunaoaasi kinkekaardi.
  • Sigrid Tilk (Muraste Kooli kehalise kasvatuse õpetaja) võitis Tervise Paradiisi veekeskuse perepääsme.
  • Rutt Kuusemäe (Kadrina Keskkooli kehalise kasvatuse õpetaja) võitis Tervise Paradiisi veekeskuse perepääsme.
  • Toomas Mee (Tallinna Laagna Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja) võitis Tervise Paradiisi veekeskuse perepääsme.
  • Jaana Randla (Laagri Kooli õpetaja) võitis Hestia Hotel Laulasma Spa päevase perepääsme (kehtib kahele täiskasvanule ja kolmele alla 16.a. lapsele).

Palju õnne kõikidele osalejatele ja võitjatele!

Lisainfo ja varasemad vaheauhindade võitjad on leitavad kampaanialehelt: https://www.kooliujumine.ee/ujumisklass/osalejad/

Eesti Ujumisliit tänab kõiki, kes kampaanias osalesid ja aitasid vahetult enne suve laste ujumisoskusele tähelepanu pöörata ning seda veel paremaks muuta!

Samuti soovime tänada meie kampaania toetajaid – Kalev Spa Hotell & Veekeskus, Tervise Paradiisi spaa-hotell & veekeskus, Hestia Hotel Laulasmaa Spa, ProSwim Nordics, Spordiklubi Nord, Kadarbiku Köögivili – Aitäh!

Lisa kommentaar