Täna toimus “Parima ujumisoskusega klass” kampaania teine loosimine

Täna toimus „Parima ujumisoskusega klass“ kampaania teine loosimine. Võitjateks osutusid Pärnu Ülejõe Põhikooli 3b klassi õpilased, kes võitsid Tervise Paradiis spaa–hotell & veekeskuse 3 tunni pääsmed tervele klassile ning kahele klassi saatvale õpetajale. Lisaks võitis Pärnu Ülejõe Põhikooli huvijuht Tervise Paradiis spaa–hotell & veekeskuse 3 tunni perepääsme.

Eelmisel nädalal naeratas loosiõnn Laagri Kooli 4d klassi õpilastele, kes võitsid Kalev Spa Hotell & Veekeskuse 3 tunni pääsmed tervele klassile ning nende õpetajale, kes võitis Kalev Spa Hotell & Veekeskuse sauna-oaasi kinkekaardi.
Lisaks võitsid eelmisel nädalal Rocca al Mare Kooli 4b klassi ja Audentese erakooli 3c klassi õpilased Kadarbiku smuutid tervele klassile.

Palju õnne võitjatele!

„Parima ujumisoskusega klass” kampaanias on osalemas 106 klassi 41-st koolist.

Oma ujumisoskuse saavad proovile panna kõik põhikoolide klasside õpilased ning oma tulemused kampaanialehel registreerida kuni 31. maini.

Kõikide osalejate vahel loositakse 1. juunil välja peaauhind, milleks on Tallinki päevane Helsingi kruiis.

Järgmine vaheloosimine toimub juba 18.05.2022, auhinnaks on Super Skypark batuudi- ja mängukeskuse pääsmed tervele klassile ja Teaduskeskus AHHAA külastus tervele klassile.

Püsige lainel!